Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

 

ОБКУРЮВАННЯ СІРЧИСТИМ ГАЗОМ

що Виходить при згоранні сірі сірчистим ангідридом є безбарвний задушливий газ, добре розчинний у воді. При 0±1 мл води розчиняє 66 мл сірчистого газу. При підвищенні температури розчинність сірчистого газу у воді знижується. При мінус 10° сірчистий ангідрид переходить в рідкий стан.
Для обкурювання бочок застосовують сірчаний гніт.

Окурники

Окурникі, в яких спалюють сірчаний гніт, треба вживати з чашками на нижньому кінці (мал. 52, а). Замість окурников застосовують спеціальні трубки (див. мал. 52, би). Для обкурювання великих резервуарів - бутов, чанів - користуються такими окурівателямі, в яких сірку спалюють поза обкурюваним резервуаром, а сірчистий ангідрид, що утворився, направляють в нього.
Перевага вживання сірчаного гніту полягає в їх дешевизні, необмеженій міцності при зберіганні, неможливості надмірного внесення сірчистого ангідриду, зручності користування ними при переливках, якщо потрібно ввести невеликі кількості сірчистого ангідриду.
Недоліки введення сірчистого газу в сусло і вино шляхом спалювання сірки перш за все полягають в там, що спалювана при обкурюванні сірка завжди містить в невеликій кількості миш'як, який разом з сірчистим газом переходить у вино. Сіра, що потрапила в сусло при обкурюванні, може бути причиною появи в провині запаху сірководня.
Великі незручності представляє обкурювання сірчистим газом і в тому відношенні, що не можна вводити сірчистий газ безпосередньо в рідину; спочатку слід закурити порожній резервуар, а потім вводити в нього вино або сусло.
Крім того, основний недолік обкурювання полягає в тому, що таким методом не можна ввести в сусло або вино бажану дозу сірчистого газу.
Відбувається це тому, що, по-перше, не вся сірка згорає; по-друге, значна кількість сірчистого газу розсівається в навколишньому повітрі і не потрапляє у вино. Таким чином, судити по вазі спалюваної сірки про кількість сірчистого газу, яка поглине вино, можна тільки приблизно.
Дослідження, проведені автором, показують, що фактично засвоюване суслом і вином кількість сірчистого газу дорівнює половині тієї кількості, яка утворюється при спалюванні сірі. Цими даними, звичайно, можна користуватися лише орієнтування.

СУЛЬФІТУВАННЯ

Рідкий сірчистий ангідрид

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved