Перейти на начальную страницу сайта ПОМОЩЬ      КАРТА САЙТА    ССЫЛКИ  
  Компания Современные Технологии Розлива  
                                    Компания        Новости        Продукция        Услуги        Контакты
    Switch to English
 

Продукція

 

 

 

 

 

Столові вина

Велика частина винограду, що йде на переробку, використовується на приготування столових вин. Столові вина - білі і червоні - є напої, отримані спиртним бродінням чистого соку свіжого винограду, з участю під час бродіння твердих частин кетяга (шкірка, гребені, насіння ягід) або без них.
Відповідно до цього при виготовленні столових вин не допускається введення в сусло при бродінні або у вино яких-небудь сторонніх речовин (окрім потрібних технологією виробництва і дозволених законом), у тому числі і спирту. Природна фортеця столових вин, отримана в результаті бродіння виноградного сусла, що має звичайний від 16 до 18% цукру, знаходиться в межах від 9 до 14% про.
Сухі столові вина виходять шляхом повного зброджування виноградного сусла з мезгой або без неї, напівсолодкі столові вина виходять при незавершеному процесі бродіння, коли в провині залишається деяка кількість незбродженого цукру, або шляхом купажа сухих вин з консервованим виноградним суслом.
Залежно від цукристості винограду фортеця отриманого з нього сухого столового вина буде різна. Окрім фортеці характер сухого столового вина визначається також змістом екстракту і кислотністю. Для сухих столових вин властива невисока спіртуозносгь (10-11% про.), середня екстрактівность і свіжість, яка залежить від кислотності. Особливе значення свіжість має для білих столових вин; згідно прийнятим вимогам кислотність білих вин, що титрує, має бути не нижче за 6,5 грам/л; для червоних сухих столових вин вона може бути декілька нижче за 6 грам/л. Велику роль відносно свіжості вин грає дійсна кислотність (рн).
Залежно від вмісту у винах спирту і екстракту розрізняють легені, середні і важкі столові вина. Висока цукристість винограду, велика фортеця і екстрактівность отримуваного з нього вина характерні для південних районів виноградарства.
Навпаки, невисока цукристість винограду і пов'язані з цим помірні фортеця і екстрактівность провина властиві північнішим районам.
Сухі столові вина не повинні містити цукру (допускається не більше 0,1%).
Кількість залишкового цукру в напівсолодких винах залежить від початкової цукристості винограду і зазвичай коливається в межах від 3 до 8%. У окремі, сприятливі в метеорологічному відношенні роки можна отримати напівсолодкі вина із змістом цукру 12% і вище. Вміст спирту в їдальнях напівсолодких винах 9-14% про.

Кріплені вина

Ігристі вина

 

 

Добро пожаловать в компанию "CТР"!


 

 

Новинки устаткування

  Виноробство
Оборудование для первичного виноделия.

Вашему вниманию представлен обновленный раздел о современном оборудовании для первичного виноделия. Оборудование предназначено для приемки винограда, его переработки и получения сусла как "белым", так и "красным" способом. Читать далее...
 
     
  Машины для мойки и наполнения кег
Машины для мойки и наполнения КЕГ

К нашим программам поставки оборудования относятся как отдельные машины, так и целые установки мойки и наполнения кег. Предлагаем лучшие КЕГовые технологии. Читать далее...
 
  Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка
Каплеструйная маркировка. Лазерная маркировка

Каплеструйный принтер для нанесения маркировки в одну или две строки. Модель объединяет неприхотливость в использовании с высокой эффективностью. Благодаря функциям принтер позволяет регулировать высоту, ширину печати. Принтер имеет опции даты и времени, программу "сдвига" даты. Принтер позволяет осуществлять подсчет и последовательную нумерацию продуктов, печать сообщения по расписанию и номер серии. Читать дальше...
 
     
 
 
Copyright © 2005-2013. Company STR. All right reserved